سرعت

وبلاگی برای انسان های دیوانه خودرو

اساس سنت قدیمی ساخت ماکت چوبی از طرح های خودرو قبل از ساخت ، 599 GTO واندن برینک مدلی جدید و زیبا است بر اساس فراری 250 GTO که در سال 1962 ساخته شد .

GTO در سال 2006 توسط مایکل واندن برینک طراحی شد ، وی مالک شرکت طراحی واندن برینک در هلند است که با شراکت رابرت کومانس مشغول به فعالیت می باشد .

طرحی که بازتاب آن تحسین جهانی بود از سوی متخصصین امر به طوری که تاپ گیر در مورد آن نوشت : " روح زنده : زیبا ترین خودروی قابل بحث در جهان "

مدل جدید ساخته شده از چوب برای ساخت نمونه آلمینیومی به دویچمن آلوین هایت برینک سپرده می شود ، کسی که برای ساخت نمونه های دست ساز آلمینیومی اش در جهان مشهور است . وی نمونه های خودروی های آلمینیومی کلاسیک و مشهور بسیاری را چون فراری 250 GTO ساخته است .

مبلمان و فضای داخلی آن توسط طراح آلمانی ، هنک ون لایت که وی نیز در سطح جهان برای طرح های ویژه خود در طراحی ایتالیایی مشهور است طراحی خواهد شد .

مشخصات فنی GTO جدید بر اساس مشخصات مدل باشکوه 599 GTB Fiorano خواهد بود .

با همکای شرکت EDO که در زمینه طراحی و تقویت اتومبیل های ریس فعالیت می کند ، دو مدل از این خودرو ساخته خواهد شد :
599 GTO با موتور 5998 سی سی / 650 اسب / 630 نیوتن متر
مدل های پرفورمنس  630 GTO با موتور 6300 سی سی / 750 اسب بخار / 680 نیوتن متر

این خودرو که نمونه ایست از هنر دست به همراه خلاقیت و تبحر تنها به پنج مشتری عرضه خواهد شد که گارانتی کیفیت استثنایی است .

اولین نمونه چوبی ساز این مدل برای فروش رزرو شده است .

ساخت این مدل در سال 2008 آغاز خواهد شد و اولین آن در سال 2009 به ترتیب ثبت نام به دست مشتریان خواهد رسید .قیمت فول آپشن مدل 630 GTO در هنگام تحویل 1 میلیون و 410 هزار دلار خواهد بود .

نوشته شده در ۱۳٩٠/٥/٢٢ساعت ۸:۱۳ ‎ب.ظ توسط بوگاتی ویرون نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت